• İş İngilizcesi (Duyuru Tarihi: 9 Kasım, 2018 - 18:30)
  • ÖSD A1 A2 B1 B2 Sınavı (Duyuru Tarihi: 9 Kasım, 2018 - 18:27)
  • YDT Kökdil' de (Duyuru Tarihi: 9 Kasım, 2018 - 18:27)
  • Rusça Arapça yeni sınıf! (Duyuru Tarihi: 23 Kasım, 2017 - 12:46)
  • italyanca ispanyolca yeni sınıf (Duyuru Tarihi: 23 Kasım, 2017 - 12:57)

Kökdil Hakkında

Öğretmen İş Başvuru Formu


Kökdil Yabancı Dil Kursu

Mustafa Kemal Paşa Bul.
Güleröz Apt. No:1/A 01140 Seyhan / Adana
Tel: (0322) 457 7959

Bu sitede kullanılan tüm görsel ve kod betiklerinin lisansı Kökdil Dil Kursu adına satın alınmış olup 3. şahısların izinsiz kullanımı suç teşkil etmektedir. Bu internet sitesi Metin Gül tarafından geliştirilmektedir.

1990 yılında kurulan kökdil, arkasında bıraktığı yıllarla, binlerce insana yabancı dil eğitimi vermeyi başarıyla sürdürmektedir.


İngilizce, Almanca ve Fransızca ile eğitim hayatına başlayan kökdil, daha sonra İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Hollandaca, Arapça ve yabancılara Türkçe ile dil yelpazesini genişletmiştir. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip dünya standartlarındaki eğitim kalitesini Adana'da uygulayan kökdil, profesyonel öğretmen kadrosuyla hizmet verilmektedir.


Adana halkının ve çevre illerden gelen halkımızın dil öğrenim ihtiyacını karşılamakla kalmayıp mesleki ve ticari alanlarda ve son olarak da Hollanda’ya ve Almanya’ya uyum sınavına hazırlık kurslarını Türkiye’de ilk kez kökdil başlatmıştır. Adana'da merkezi noktada modern dersliklerle ve herkese uygun program saatleriyle hizmet veren kökdil, öğrenme sürecinin zevkli ve verimli geçirilmesi sağlanır. kökdil’ de her kursiyer başarıyı hedef alan çalışmaların odağıdır. 1990 yılından bu yana değişmeyen söylemimiz ‘Yabancı Dil kökdil ‘de Öğrenilir’ olmuştur. Bunca yıllık deneyimlerimizi hizmete dönüştürmenin gururunu taşıyor, kursiyerlerimize her geçen gün daha kaliteli, sade ve kolay hizmet vermenin rahatlığını yansıtıyoruz.


Referanslar: 

Adana Türk Telekom, Akbank, Bossa, British American Tobacco, Çatalan Hes İşletme Müdürlüğü, DSİ, Efes Pilsen, Gedik Holding, HiltonSa, isken, İş Bankası, Kraftsa, Mango, Mensa A.Ş., Mercedes-Benz, Nestle, Özmaya, Pilsa, Sasa, Seyhan Oteli, Siemens, Sugözü Termik Santrali, Şeker Bank, Şenbayrak, Tarsus Araştırma Ve Köy Hizmetleri Mühendisleri, Tedaş, Temsa, Tepe Grubu, Usaş, Yapı Kredi Bankası, Zara