• İş İngilizcesi (Duyuru Tarihi: 9 Kasım, 2018 - 18:30)
  • ÖSD A1 A2 B1 B2 Sınavı (Duyuru Tarihi: 9 Kasım, 2018 - 18:27)
  • YDT Kökdil' de (Duyuru Tarihi: 9 Kasım, 2018 - 18:27)
  • Rusça Arapça yeni sınıf! (Duyuru Tarihi: 23 Kasım, 2017 - 12:46)
  • italyanca ispanyolca yeni sınıf (Duyuru Tarihi: 23 Kasım, 2017 - 12:57)

Rusça

Çok geniş bir coğrafyada konuşulan Rusçanın Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonra etkisini yitireceği düşünülmüş, fakat bunun doğru olmadığı zamanla ortaya çıkmıştır. Her ne kadar Orta Asya Türk Cumhuriyetleri’nde anadili kullanımına önem verilmeye başlansa da, Rusça hâlâ o ülkelerin birbirleriyle ilişkilerinde temel unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ülkelerde iyi bir eğitim almak, siyaset ya da ekonomi alanlarında önemli görevlere gelebilmek için Rusça, öğrenilmesi zorunlu olan öncelikli dil konumundadır. Rusça öğrenmeye olan ilginin altında yatan bir başka neden ise gelişen teknoloji ve dolayısıyla artan iletişim ve etkileşim ortamıdır. Artık İngilizceden başka dilleri öğrenme istediği de bu anlamda ön plana çıkmıştır.

ADANA RUSÇA KURSU KÖKDİL.

Rusça, Avrasya'da yaygın olarak konuşulan ve Slav dilleri arasında en yaygın olan dildir. 300 milyon kişi anadili kadar iyi şekilde Rusça konuşmaktadır. Rusya, BDT Ülkeleri, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Tacikistan, Bulgaristan, Moldova, Lituanya, Estonya, Letonya, İsrail, Moğolistan, Finlandiya, Bulgaristan, Almanya; ABD'nin, Polonya'nın, Avustralya'nın, Kanada'nın, Türkiye'nin ve Çin'in büyük şehirlerinde bu dil yaygın olarak konuşulmaktadır. Ayrıca 21. yüzyılda politik açıdan önemi nedeniyle, Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biridir.
Kökdil Yabancı Dil Kursu, Adana Rusça Dil Kursları arasında en iyi Rusça eğitimi veren ve en iyi eğitmenlere sahip Rusça Dil Kursudur. Bire-bir kursta öğrenciye, kendi gereksinimleri doğrultusunda istenilen süre ve yoğunlukta ders verilmektedir. Bu özel dersler profesyonel amaçlara da uygun şekilde tasarlanabilmektedir. Sınıftaki öğrenci sayısı her öğrenci ile bireysel olarak ilgilenmeyi, aynı zamanda sınıfta canlı bir atmosfer yaratmayı sağlayan 6-12 kişilik gruplardan oluşturulmaktadır. Sınav, Gramer, Okuma-Anlama, Dinleme-Anlama, Konuşma, Dikte ve Yazılı Anlatım olarak düzenlenmektedir.
Başlangıç Seviyesi
Temel Rusça eğitimi ve belli oranda artık konuşabilmek, gramer bilgisine de sahip olmak. Kur ortasında: öğrencinin günlük konuşmaları kısa cümleler şeklindedir. Örneğin: Duygu-düşüncelerini ifade edebilme, kültürel etkinliklerle ilgili bir makaleyi anlayabilme, tavsiye verebilme, verilen bilgilerle bir hikaye yazabilme, mektup yazabilme. Kur Sonunda: öğrenciler birçok farklı konu üzerinde yabancılarla kısa konuşmalar yapabilir. Örneğin: Karmaşık cümleleri kullanmaya başlayabilir, okuduklarını anlayabilir, zevklerinden bahsedebilir, geçmişteki bir olayı yazabilir, sanat hakkındaki kısa bir makaleyi anlayabilir, bir reklam ve ya şarkıyı anlayabilir.
Orta Seviye
Rusça dilini belli sınırlarda bilinçli olarak konuşabilen öğrenciler içindir. Kur sonunda öğrenci bir çok farklı konu üzerinde yabancılarla konuşabilir, uzun anlamlı cümleler kurabilir, orijinal kitapları okuyup anlayabilirler. Örneğin: Sevincini anlatabilir, memnuniyetsizliğini belirtebilir, izlenimlerini aktarabilir, şikayet edebilir, gazete yazılarını anlayabilir, kısa yazılar yazabilir, bir internet sitesindeki bilgileri anlayabilir, tartışmaları takip edebilir. politik-ekonomik bir tartışmanın özetini anlayabilme, görsele dayalı deyimleri kullanabilme, kendini savunabilme, verilenlerden yola çıkarak bir senaryo yaratabilme, bir televizyon eleştirisini anlayabilme
Русский язык - один из самых распространенных языков в мире, им пользуется около 300 миллионов человек. Кроме того, русский язык является одним из шести официальных языков по решению ООН. А специалисты в области образования создали методику изучения иностранного языка в стране, где он не является государственным, то есть искуственно создать и погрузиться в языковую среду.
Мы предоставляем широкий выбор учебных программ (от элементарного для начинающих до бизнес-русского). Применение интенсивных методов обучения помогает обучающемуся начать разговаривать на русском языке практически с первых занятий.
У нас работают квалифицированные преподаватели, владеющие современными методами обучения. При обучении русскому языку используются аудиоматериалы.Обучаясь на наших курсах, Вы получаете возможность не только пройти курс русского языка, но и обрести новых друзей из других стран мира, посетить множество интересных экскурсий, познакомиться с культурой и традициями России.
Всем хорошо известно, что сегодня крайне сложно достигнуть определённых успехов в карьере без знания иностранных языков. Современным деловым людям нередко приходится общаться с партнёрами из разных стран, использовать в работе Интернет. И, конечно же, знание иностранного языка часто становится преимуществом для тех, кто пытается найти хорошую работу.
• обучение в группе (8-12 человек с примерно одинаковым уровнем знаний русского языка);
• индивидуальная программа, учитывающая ваш уровень знаний и интересы, наиболее удобный для Вас график занятий. Учебный план разрабатывается преподавателем только в соответствии с Вашими личными пожеланиями.

RUŞÇA DERSİ ALDINIZ AMA HALA KONUŞAMIYOR MUSUNUZ?
RUŞÇAYI ÖĞRENDİNİZ AMA KULLANMADIĞINIZ İÇİN UNUTUYORSUNUZ?
RUŞÇA KONUŞANI ANLAYAMIYOR MUSUNUZ?
KENDİNİZ RAHAT İFADE EDEMİYOR MUSUNUZ?
RUSÇANIZI MI İLERLETMEK İSTİYORSUNUZ?

İŞTE SİZE GÜZEL BİR FIRSAT-RUSÇA KONUŞMA KÜLÜBÜ… Adana ilk defa gerçekleşecek olan özel ve profesyonelce yaklaşım sizleri Rusçayı daha iyi anlayabilmeye ve konuşabilmeye, Rusçanızı geliştirmeye yardımcı olacaktır. Tek amaç sizlerin Rusçayı akıcı bir şekilde konuşmanızı ve anlayabilmenizi sağlamak…

Her gün yeni bir tartışma konusu
konu ile ilgili yazılı bilgi ve audio kaynak
internet kaynağı
profesyonel eğitmen yardımı
rus kültür tanıtımı ve çeşitli aktiviteler
katılım süreci açık

говори по-русски
разговорный русский язык
разговорная речь
курсы русского в Адане