Almanya Schengen vizesi başvuruları Adana'da.

Adana Sanayi Odası (ADASO) ile iDATA arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında, 16 Temmuz 2019 tarihi itibariyle Adana Sanayi Odası'nda mobil başvuru hizmetine başlayacak.

Kurulmuş olan iDATA, Türkiye'de Almanya vize başvurusu için resmi olarak yetkilendirilmiş tek İDATA, 16 Temmuz 2019 tarihi itibariyle, Adana Sanayi Odası binasındaki yeni ofisinde Mobil başvuru hizmeti vermeye başlayacaktır.

Akdeniz bölgesine özel olarak sunulan bu yeni hizmet kapsamında başvuru yapmak isteyen, önemli bir zaman ve maliyet avantajı sağlamış olacaktır.

2 Temmuz 2019 tarihinden itibaren https://randevu.idata.com.tr/ adresindeki iDATA sisteminden ücretsiz olarak randevu alınabilecek olup, randevu alacak kişiler Adana Sanayi Odası’nda faaliyete başlayacak iDATA Mobil başvuru ofisinde, Almanya Schengen Vize başvurularını yapacaktır.

iDATA Mobil başvuru ofisine eksiksiz sunulan başvuru dosyalarının kabulü sonrası, tarafınıza Mobil Ekibin gerçekleştireceği biometrik işlemleriniz için (Parmak izi alımı) ayrıca bir randevu günü verilecektir.

Başvurunuza ait Vize harcı ve iDATA Koordinasyon bedeli, başvuru sırasında iDATA Mobil ofisinde tahsil edilecek olup, başvuru öncesi herhangi bir ödeme veya havale yolu ile ön ödeme talep edilmeyecektir.

Mobil başvuru hizmeti hakkında sorularınız için +90 0850 460 84 93 numaralı hattan iDATA Çağrı Merkezine veya www.idata.com.tr web sitesinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.